×

Prodej Vila domu / pensionu / RD – 8+3, Praha Kunratice

Prodej Vila domu / pensionu / RD – 8+3, Praha Kunratice

Hledáte pohodlné, luxusní bydlení? Nebo je vaším snem provoz pensionu? A proč vlastně nevyužít potenciál a prostor proměnit na apartmánový dům? Máme pro Vás ideální nemovitost!

Nádherný rodinný dům, aktuálně využíván jako pension, zařízen s citem pro detail, pohodlným parkováním (před domem, nebo v prostorné garáži), připraven k okamžitému nastěhování jen pár minut od centra města.

Tato prostorná vila leží v klidné části Praha-Kunratice, uprostřed krásné udržované zahrady o rozloze 789 m2 (1015m2 vč. zastavěné části).

V suterénu se nachází garáž pro 4 automobily (parkování pro další 3 auta je možné před garáží), technická místnost, samostatné WC, sklad, mini fitness a 2 obytné místnosti.

V prvním patře se ze vstupní haly dostanete ke schodišti, 2 apartmánům (2+1, 70m2) s výstupem na terasu a dále do společného salonku s kuchyňským koutem.

Z chodby ve druhém patře se pak vstupuje do 6 zařízených pokojů, každý s vlastním balkonem a sociálním zázemím.

Velký investiřné potenciál skýtá půda, kde je možné vybudovat 2 prostorné apartmány.

Nemovitost je vhodná pro bydlení, pronájem / provoz pensionu, nebo je zde možné vybudovat 6 plnohodnotných bytů k prodeji / pronájmu!

Lokalita:

Městská část Praha-Kunratice je jednou z 57 městských částí, ze kterých se skládá hl. město Praha. Území městské části Praha-Kunratice je územně součástí městského obvodu Praha 4 a správního obvodu Praha 4.
Dlouhodobě se zde vynakládají značné finanční prostředky na celkový rozvoj. Výsledkem je příjemná oáza klidu pro všechny spoluobčany a to jen kousek od centra města.

Kontakt : +420 776 074 411

  • Plocha pozemku:1015 m²
  • Výmera: 789 m²

CENA 0 CZK - V DRAŽBĚ

INFO O REALITE ZDE
Info