×

Pětipokojový rodinný dům v Gattendorfe

Na prodej nabízíme luxusní rodinné dvojdomy v příjemné rakouské vesnici Gattendorf.

Jednotlivé “poldomy” mají výborné dispoziční řešení a obytnou plochu 139m2. Pozemek ke každému domu má 324 m2, přičemž zastavěná plocha domu tvoří 111 m2.

V přízemí domu se nachází prostorná vstupní hala se vstupem do šatníku, technická místnost s hostitelským WC, sprchou a umyvadlem, pracovna / pokoj pro hosty (9,5 m2), dále prostorná kuchyň (15,7 m2) se spíží, jídelní a obývací částí (39 m2) s východem na jihozápadně orientovanou terasu o výměře téměř 19 m2.

Na patře se nacházejí tři ložnice (11 m2, 10,6 m2 a 12, 6 m2), koupelna s WC vanou, sprchovým koutem a umyvadlem (6,3 m2) a šatník příslušející jedné z ložnic o výměře 3,2 m2. Z hlavní ložnice jakož i z další pokoje je vchod na dvě prostorné terasy 18 m2.

Před každým domem je pohodlné parkování pro 2 auta. Na pozemku je možnost vybudovat i bazén (již zahrnut ve stavebním povolení). Dům má cihlovou konstrukci, okna jsou plastová s trojsklem, vytápění je podlahové, elektrické.

Cena za hrubou stavbu s pozemkem je 230 000 € – třeba ještě počítat s náklady na celkové dokončení.

Dům bude komplet připojen na městský vodovod a kanalizaci. V domě je zavedena elektřina. Možnost vysokorychlostního internetu, kabelové televize…

Aktuálně je dvojdomek ve stádiu výstavby, některé menší dispoziční nebo jiné změny jsou tedy ještě možné.

Gattendorf je vesnice s příjemnou občanskou vybaveností a vynikající dostupností nejen do Bratislavy, ale i Vídně či Budapešti. Gattendorf je s Bratislavou spojen přímo dálnicí a do Bratislavy Vám to autem potrvá necelých 20 minut. Můžete jet i vlakem, který jede každou hodinu z Prahy, přes Gattendorf až do Vídně a zpět. Ve vesnici se nacházejí, školka, škola, potraviny, pošta, banka, lékař, restaurace. Okolí Gattendorf je krásné, nabízí možnosti pro různé volnočasové aktivity, jako například cyklistiku, procházky, či rybaření.

Umíme zabezpečit zprostředkování úvěru v rakouských bankách.

V nabídce zbývá již jenom jeden dům v dražbě od 230 000 € !

  • Plocha pozemku:324 m²
  • Výmera: 139 m²
  • Stav: Novostavba
  • Spálne: 3

CENA 5 844 000 CZK - V DRAŽBĚ

INFO O REALITE ZDE
Info